Ласкаво просимо до сторінки
Єрмаченко Інни Андріївни
"Учень – це не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який треба запалити"
Сфера наукових інтересів
Цифровізація та інтернаціоналізація освітнього процесу, впровадження штучного інтелекту в менеджмент освітнього процесу, проєктний менеджмент, корпоративна соціальна відповідальність, тренди соціальної політики, соціальне інвестування.
Науково-освітній кейс
У галузі освіти працюю з 2003 року. Особливу увагу приділяю питанням удосконалення та модернізації системи освіти в Україні.

Мене завжди приваблювала освітня галузь, зокрема робота зі студентами та молоддю. Любов до професії – це теж генетика. Я – освітній спадкоємець. Мої професійні інтереси сформувалися ще від прадідуся, який був директором школи. Подальші покоління у нашій родині тісно пов'язані з освітою і я не виняток.
Мої ділові інтереси охоплюють декілька напрямків. Сучасний світ вимагає від спеціалістів безперервного процесу розвитку, вдосконалення та розширення горизонтів. Особисто для мене поєднання менеджменту, педагогіки, філології та міжнародного бізнес-адміністрування – це ідеальний симбіоз для розбудови навчального закладу світового рівня та ефективного розвитку керівника.
На мою думку, освіта відкриває надзвичайні можливості як для працівника цієї сфери, так для здобувача наукового ступеня.
Маючи ступінь магістра за спеціальністю «Українська мова та література», професійну кваліфікацію викладача української мови та літератури, зарубіжної літератури та англійської мови, розпочала свій професійний шлях в освітній сфері. Набуті знання активно застосовувала на посаді викладача англійської мови у найпрестижніших мовних академіях Києва. Розробляла та впроваджувала методичні матеріали, підручники та наукові посібники для студентів академій.
Мені пощастило бути однією з перших в Україні здобувачів освіти, яка отримала диплом магістра за спеціальністю «Управління навчальним закладом» і професійними кваліфікаціями керівника підприємства, установи та організації у сфері освіти та виробничого навчання.
Різноплановий практичний досвід роботи дає мені можливість повноцінно реалізовувати потенціал освітнього менеджера та керівника закладів освіти.
Керувала освітніми проектами в українських та закордонних приватних навчальних закладах. Реалізувала освітні проєкти на базі міжнародних агенцій та за підтримки партнерів з Канади.
Протягом 2017-2019 років підвищувала власні професійні кваліфікації та здобувала практичні знання у Канаді. Отримала грант на навчання в канадському бізнес-коледжі та отримала в Торонто диплом міжнародного зразка за спеціалізацією «Продажі та маркетинг, міжнародний бізнес».
Набутий досвід та знання активно застосовую для вдосконалення національної системи освіти, навчання студентів та створення інноваційних освітніх проєктів.Дипломи,
підвищення кваліфікації, сертифікати.
Made on
Tilda