Новини майбутнього уже сьогодні

Штучний інтелект наздогнав і на вихідних!

Публікації
Штучний інтелект наздогнав і на вихідних! 📲 Напевно я вже не можу не досліджувати і не взнавати щось нове про цю дивну та непередбачувану розробку, яка з часом перетворюється для мене в щось більше, чим просто зацікавленність!!! 🌟⭐️💫

👩Ева: штучний розум (рухомий штучний інтелект). Фільм «Єва» (ісп. Eva, також відомий як Єва: штучний розум) — іспанська фантастична драма режисера Кіке Майла, що вийшла 2011року.

Людство 2041 року вже повномасштабно використовує роботів у своєму житті. Алекс, відомий інженер-кібернетик 👨‍🔬, повернувся у рідне місто, де не був вже 10 років. Його колишня дівчина і його брат одружені, і в них є донька Єва. Приїхавши, Алекс отримує завдання від Університету створити робота-дитину.

Сором'язливий невизнаний геній самотньо працює над завданням університету і один раз винаходить дуже симпатичного робота в жіночому вигляді. Почавши відчувати до Єви романтичні почуття ❤️, він не здогадується про те, що і роботи здатні закохуватися ...